اخبار شهرداری

اخبار شهرداری (216)

اخبار شهرداری اردل

كلاس آموزش اطفاء حريق ويژه كاركنان شهرداری برگزار شد

كلاس آموزش اطفاء حريق ويژه كاركنان شهرداری اردل ، روز پنج شنبه 1395/12/26درمحل شهرداری اردل 40برگزار شد.
در اين آموزش يك روزه كه در 2 ساعت تئوري و عملي برگزار شد آقاي مجتبی نصیری  از مأمورين ايستگاه آتش نشانی ، آموزش هاي لازم جهت ايمني و پيشگيري از آتش سوزي و همچنين روش هاي مقابله و اطفاي حريق در هنگام مواجهه با آن را به كاركنان شهرداری آموزش داد.
اين كلاس آموزشي با پيگيري و همكاري روابط عمومی شهرداری اردل  در راستاي آموزش هاي كوتاه مدت كاركنان هم بصورت تئوری و هم به صورت عملی برگزار شد.

 

وَعَدَ اللَّهُ الَّذينَ آمَنُوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحاتِ لَهُمْ مَغْفِرَةٌ وَ أَجْرٌ عَظيمٌ

(مائده 9)

خدا به کسانى که ایمان آورده و کارهاى شایسته کرده اند وعده داده است، براى آنان آمرزش و پاداشى بزرگ خواهد بود

خیر نیکوکار جناب آقای مهندس رامین مأنوسی درودی خالصانه و ارادتی خاضعانه محضر شما که مظهر مهر هستید و از تبار باران ، فروغ مهرتان روشنی بخش حریم مهرورزی و ریزش ابر کرامتتان رویش زندگی است .

شما یار دیار امروزید و یادگار ماندگار فردا.

گرچه کار شما بسیار بزرگ و ارزشمند تر از این است که زبان از عهده ی شکرش بر آید ، اما حسب وظیفه این لوح سپاس را به شکرانه ی سخاوت و مناعت حضرتعالی در انجام کار خیر ساخت سالن ورزشی شهرداری اردل (آریو و ابتین) ، پیشکش محضر ارزشمندتان می نمائیم.

توفیق قریق اعمال خداپسندانه و مصلحانه ی شما باشد .

شهرداری اردل

 

 

به منظور آگاه سازي نيروهاي انتظامي جهت مقابله با حوادث روز چهارشنبه سوري دوره آموزش اطفاء 
حريق در ستاد فرماندهي نيروي انتظامي شهرستان اردل برگزار شد

 

مجتبي نصيري مسئول واحد آتش نشاني شهر اردل گفت:کلاس آموزش اطفاء حريق براي تمام پرسنل نيروي انتظامي کادري و اداري شهرستان اردل بصورت تئوري و عملي و آگاه سازي جهت مقابله با حوادث روز چهارشنبه سوري برگزار شد.طي هماهنگي صورت گرفته با فرماندهي محترم نيروي انتظامي شهرستان  اردل با حضور 70نفر از پرسنل رسمي و وظيفه اين ستاد و حضور مربيان آموزشي سازمان کلاس آموزشي عملي و تئوري اطفاء حريق برگزار گرديد و شرکت کنندگان ضمن آشنايي با اصول ايمني و مباني اطفاء حريق از نزديک و به صورت عملي اقدام به اطفاء حريق هاي آموزشي رخ داده نمودند.

نصيري با بيان اينکه اين دوره به منظور  آگاه سازي جهت مقابله با حوادث روز چهارشنبه سوري برگزار شد افزود : سازمان آتش نشاني در راستاي رسالت خدماتي آموزشي خود آمادگي اين را دارد تا با برگزاري کلاسهاي آموزشي نسبت به بالا بردن سطح آگاهي و آموزش شهروندان اقدام نمايد و همچنين از کليه ادارات سطح شهرستان درخواست نمود در راستاي آموزش پرسنل و کارمندان تحت امر خود با مراجعه به مسئول واحد اتش نشاني و هماهنگي با واحد آموزش نسبت به برگزاري کلاسهاي اين چنيني در محل ادارات خود اقدام نمايند

وي با بيان اينکه چهارشنبه سوري امسال را به چهارشنبه سوزي تبديل نکنيم گفت:با جايگزين کردن آيين هاي باستاني آرام بخش به جاي کارهاي پر خطر، چهارشنبه آخر سال را از شادي به عزا تبديل نکنيم

 

photo 2017 03 13 05 01 23

 

photo 2017 03 13 05 01 54

 

photo 2017 03 13 05 02 00

زیبا سازی شهر

نوشته شده توسط منتشر شده در اخبار شهرداری

یک قدم تو ، یک قدم من ، گامهایی بلند برای داشتن شهری سبز

 

به گزارش فضای سبز شهرداری شهر اردل اسماعیل قاسمی صبح روز چهارشنبه در بازدی و تحویل 2.000 اصله درخت توت زینتی و 1500 گلدان گل شب بو اضافه کرد :

شهرداری اردل در راستای طرح توسعه فضای سبز شهرستن و زیبا سازی بلوار های سطح شهر در فصول مختلف سال از گل و گیاه متناسب با آن فصل استفاده کرده است که با خرید گلهای زینتی فصلی با معطر کردن و زیبا سازی شهر به استقبال نوروز می رود.

همچنین وی ادامه داد  عملیات سم پاشی بوسیله روغن ولک جهت پیشگیری از شیوع آفات و قارچها در سطح شهر صورت گرفته است .

 Picture 120

 

روز درخت کاری گرامی باد

 

پیامبر صلی الله علیه و آله وسلم   می فرماید: «اگر شخصی درختی بکارد یا مزرعه ای را به زیر کشت ببرد و انسان ها، حیوانات یا پرندگان از آن بخورند، این کار صدقه ای از طرف آن شخص شمرده می شود».

در روایتی معتبر از یکی معصومین (ع) منقول است که: “حتی اگر دیدید قیامت بر پا شد و شما مشغول کاشتن درختی بودید، ازاین عمل نیک خود دست برندارید”. و این نشانگر تاکید و توصیه اولیای اسلام به حفظ و حراست از درختان و اهمیت درختکاری است.

مطالب یاد شده به روشنی، وظیفه تک تک ما را در حفظ و حراست از منابع طبیعی موجود، خصوصاً جنگل ها و مراتع و همچنین توسعه پایدار و گسترش این نعمت الهی، به عنوان یک وظیفه دینی و ملی، مشخص می کند.

 

آگهی مزایده

نوشته شده توسط منتشر شده در اخبار شهرداری

 

Untitl88ed

 

 

آگهی مزایده

 

 

 

 

Òشهرداری اردل درنظردارددراجرای مصوبات 95/96 مورخ 95/04/24 شورای اسلامی شهراردل نسبت به فروش آهن آلات مستعمل اقدام نمایدمتقاضیان می توانند درصورت تمایل نسبت به بازدیدوتکمیل فرم پیشنهادی وتحویل به واحدامور مالی اقدام نمایند.
Ò

قیمت پیشنهادی : ( 6800 ریال به ازای هر کیلو گرم)
Ò

تاریخ : 95/12/04 لغایت 95/12/14
Ò

برگزاری کلاس اطفاء حریق و آشنایی با سیستم های آتش نشانی

 

صبح روز پنجشنبه مورخ 05/12/1395 کلاس آموزشی تئوری ، عملی اطفاء حریق و طریقه استفاده از کپسول های آتش نشانی و همچنین آموزش با وسایل گاز سوز از نظر ایمنی با حضورمدیران بهزیستی شهرستان اردل توسط مجتبی نصیری مسئول محترم واحد آتش نشانی برگزار گردید.

در این کلاس آموزشی نحوه کار با کپسول های اطفای حریق و موارد مصرف آن آموزش داده شد و همچنین ایمنی و سلامت کپسول ها مورد آزمایش مسئول آموزش شرکت خدمات ایمنی و آتش نشانی قرار گرفت و در ادامه نحوه صحیح استفاده از کپسول به صورت عملی تشریح شد و در پایان مهار آتش با کپسول های اطفاء حریق توسط یکایک افراد انجام گرفت. 

 

اجرا و حضور در برنامه های فرهنگی شهرداری اردل

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردل،  شهردار اردل  با اشاره به اینکه پیروزی انقلاب اسلامی ایران بزرگترین اتفاق تاریخ ایران است گفت: بهمن 1357، خاطره ای ماندگار در تاریخ اقتدار ملت ایران می باشد. ماه پیروزی خون بر شمشیر ، ماهی که امت به رهبری امامشان طعم خوش پیروزی و استقلال را چشیدند.

وی افزود: در همین راستا شهرداری اردل به پاس گرامیداشت سی و هشتمین  بهار انقلاب امسال  همچون سالیان گذشته در خصوص  آذین بندی شهر، اجرابرنامه های فرهنگی و حضور در برنامه ها اقدام نموده است  .

شهردار اردل با بیان اینکه فضاسازی در ایام دهه مبارک فجر امر بسیار مهمی است که باید مورد توجه ویژه ای قرار بگیرد تصریح کرد : ازجمله اقدامات صورت گرفته در ایام دهه فجر عبارتند از: تبلیغات محیطی شهر، نصب ریسه های نوری ، نصب ریسه در میادین ، نصب بنر ویژه دهه فجر و 22 بهمن در سطح شهر ، برگزاری جشن بزرگ  انقلاب ، غبار روبی شهداء حضور در برنامه های فرهنگی اجرا شده در سطح شهر(جشن کانون پرورشی فکری کودکان - حضور در مراسم گل کوچیک محلی -حضور در مراسم یادبود شهید صولت رئیسی ) ، مراسم تجلیل از خانواده های شهداء و...

 

حضور شهردار و پرسنل شهرداری در مراسم یاد بود شهید صولت رئیسی

 

 

حضور شهردار و پرسنل شهرداری در مراسم جشن کانون پرورشی فکری کودکان

 

 

 حضور شهردار و پرسنل شهرداری در گل کوچیک محلی 

 

 

فضاسازی شهر در ایام دهه مبارک فجر

 

آیین رونمایی از خط تولید تمام اتوماتیک قطعات بتنی و بچینگ پلانت شهردار اردل

 

به گفته ی سخنگوی شهرداری اردل خط تولید قطعات بتنی تمام اتوماتیک شامل سنگ جداول - بلوک فرش - بلوک دیواری و همچنین خدمات تولید ، حمل و بتن ریزی استاندارد به وسیله ی دستگاه های تمام اتوماتیک بروز جهت استفاده عموم راه اندازی گردید.

افتتاح این پروژه با حضور شهردار محترم شهر اردل و همچنین دکتر صفائی فر معاونت تقلین معاونت پارلمانی رئیس جمهور جناب آقای سلیمانی معاونت منابع توسعه استانداری ، جناب آقای نوذری فرماندار شهرستان اردل ، جناب آقای انصاری بخشدار شهرستان اردل و اعضای محترم شورای اسلامی همزمان با هشتمین روز دهه ی فجر صورت گرفت .

 

مراسم عطر افشانی و غبارروبی گلزار شهدا

 

به مناسبت ایام مبارک دهه فجر  گلزار شهدای شهر اردل با حضورشهردارشهر اردل ، مسولین شهرستانی ، نیروهای نظامی و انتظامی و مردم ولایت مدار عطر افشانی و غبار روبی شد.
در این مراسم با آرمان های والای شهدای گرانقدر ؛ امام شهدا و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) تجدید میثاق شدو یادشان را گرامی داشتند .

 

 

 

و همچنین همزمان با مراسم یاد بود شهید کوهی و اولین یادواره شهید صولت رئیسی شهردار شهر اردل و پرسنل شهرداری  با شهدای گمنام شهر اردل جدید میثاق شدو یادشان را گرامی داشتند .

 

 

 

صفحه6 از16

آخرین ویژه

اطلاعات تماس

تلفن : 03834342021

فاکس :03834342493

ایمیل:Info@ardal-sh.ir  

نشانی :چهارمحال و بختیاری - شهرستان اردل - خیابان شهرداری

حالت های رنگی