سرتیتر خبرها ..
اخبار شهرداری

اخبار شهرداری (208)

اخبار شهرداری اردل

آیین رونمایی از خط تولید تمام اتوماتیک قطعات بتنی و بچینگ پلانت شهردار اردل

 

به گفته ی سخنگوی شهرداری اردل خط تولید قطعات بتنی تمام اتوماتیک شامل سنگ جداول - بلوک فرش - بلوک دیواری و همچنین خدمات تولید ، حمل و بتن ریزی استاندارد به وسیله ی دستگاه های تمام اتوماتیک بروز جهت استفاده عموم راه اندازی گردید.

افتتاح این پروژه با حضور شهردار محترم شهر اردل و همچنین دکتر صفائی فر معاونت تقلین معاونت پارلمانی رئیس جمهور جناب آقای سلیمانی معاونت منابع توسعه استانداری ، جناب آقای نوذری فرماندار شهرستان اردل ، جناب آقای انصاری بخشدار شهرستان اردل و اعضای محترم شورای اسلامی همزمان با هشتمین روز دهه ی فجر صورت گرفت .

 

مراسم عطر افشانی و غبارروبی گلزار شهدا

 

به مناسبت ایام مبارک دهه فجر  گلزار شهدای شهر اردل با حضورشهردارشهر اردل ، مسولین شهرستانی ، نیروهای نظامی و انتظامی و مردم ولایت مدار عطر افشانی و غبار روبی شد.
در این مراسم با آرمان های والای شهدای گرانقدر ؛ امام شهدا و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) تجدید میثاق شدو یادشان را گرامی داشتند .

 

 

 

و همچنین همزمان با مراسم یاد بود شهید کوهی و اولین یادواره شهید صولت رئیسی شهردار شهر اردل و پرسنل شهرداری  با شهدای گمنام شهر اردل جدید میثاق شدو یادشان را گرامی داشتند .

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردل در راستای مراسم از پیکر شهداء آتش نشانی در مدرسه شبانه روزی الزهرا راس ساعت 19:00 با حضور امام جمعه و معاونت فرمانداری وبخشدار محترم وآتش نشانان غیور و فداکار برگزار شد که در این مراسم از آتش نشانان ایثارگر قدردانی و با یک شاخه گل اهدای  احترام کردند.

 

 

 

 

و همچنین آتش نشانان فداکار و ایثارگر شهرستان اردل در مراسم نمادین گلبانگ انقلاب حضور بهم رساندند .

photo 2017 01 31 20 54 47

زنگ انقلاب در مدارس اردل به صدا در آمد

به گزارش  روابط عمومی شهرداری اردل  همزمان با سالروز ورود حضرت امام خميني(ره) بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران،دانش‌آموزان اين روز را گرامي داشتند و بار ديگر با آرمان‌هاي شهدا و امام راحل تجديد ميثاق کردند.

اين مراسم در نخستين روز از دهه فجر و همزمان با آغاز جشن هاي پيروزي انقلاب اسلامي، زنگ انقلاب رأس ساعت 9:33 در کليه مدارس شهرستان  اردل  بصدا درآمد و  اين آئين در مرکز شهرستان بصورت نمادين با حضور مسئولان در دبيرستان دخترانه عصمت توسط فرماندارو امام جمعه و شهردار شهر اردل نواخته شد

 

 

.

 

photo 2017 01 31 00 43 59

آگهی فراخوان عمومی شهرداری اردل

 

شهرداری اردل به استناد مصوبه شماره 184 مورخ 95/12/20شورای اسلامی شهر اردل قصد  دارد قطعه زمینی را به مساحت  6990 متر مربع با حفظ مالکیت خود در اختیار متقاضی  یا متقاضیان واجد شرایط قرار داده تا در آن مبادرت به احداث مجتمع پذیرایی و تالار برگزاری جشن ها و مجالس نمایند ، لذا از عموم اشخاص حقیقی یا حقوقی دعوت می شود جهت بازدید محل و دریافت فرم شرایط و تعهدات طرفین از تاریخ انتشار به مدت 10 روز به شهرداری اردل واقع در شهر اردل خیابان شهرداری مراجعه نمایند.

 

لینک دانلود تعهدات شهرداری

لینک دانلود تعهدات سرمایه گذار

 

unnamed

دانش‌آموزان  شهرستان اردل ، از ایستگاه آتش‌نشانی شهر اردل بازدید کرده و ضمن ابراز همدردی، با اهدای شاخه گل به آتش‌نشانان از زحمات آن‌ها قدردانی نمودند.

 

با گذشت یک هفته  از حادثه تاسف بار پلاسکو و شهادت جمعی از آتش نشانان خدوم اما کما کان عملیات آوار برداری ادامه دارد و از سرنوشت جمعی از آتش نشانان و کسبه خبری در دست نیست.

دانش آموزان و پرسنل مدرسه عصمت  برای تسلیت شهادت جمعی از آتش نشانان غیور و فداکار در محل آتش نشانی  حضور یافتند و با اهداء شاخه گل، با آنان ابراز همدردی و قدردانی نمودند.

 

 

فرماندهان و اعضای نیروی انتظامی شهرستان اردل با پرسنل آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر اردل دیدار نمودند.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردل ، جمعی از فرماندهان و اعضای نیروی انتظامی شهرستان اردل با پرسنل آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر اردل دیدار نمودند.

علی سپهوند شهادت تعدادی از آتش‌نشانان حادثه پلاسکو را تسلیت گفت و اظهار کرد: لازم است ساختمان‌های فرسوده ایمن شوند تا دیگر شاهد بروز چنین اتفاقاتی نباشیم و در این راستا باید به صاحبان املاک فرسوده اخطار داده شود.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اردل هماهنگی و آماده باش نیروهای آتش‌نشانی و نیروهای انتظامی را از موارد مهم در مواقع حساس دانست و افزود: نیروی انتظامی خواستار تعامل بین نیروی انتظامی و آتش‌نشانی مانند گذشته شد.

 

 

IMG 7217

 

IMG 7134 Copy

 

 

شهر را شهروندان خواهند ساخت

  به گزارش روابط عمومی شهرداری اردل به نقل از اهالی شریف و شهید پرور اردل که در سایت هفت چشمه پیام تشکراز شورای اسلامی و شهردار شهر اردل  را منتشر کردند، شهردار و شورای اسلامی شهر اردل بیانیه ای را صادر نمودند که متن بیانیه به شرح ذیل است : 

شهروندان گرامی شهر اردل باور داریم که با همراهی و مشارکت آگاهانه شما می شود که بر تمام سختی ها و مشکلات فائق آمد و باور کنید که در راه رفع مشکلات فراروی شما لحظه ای از تلاش شبانه روزی دریغ نخواهیم کرد چرا که شهر درخور و شایسته شما باید سرشار از طراوت ، آرامش  و آسایش بوده و برای ساختن اردلی زیباتر ازهیچ کوششی فرو گذار نخواهد شد. از این که عنایات  ، لطف بندگان شامل و توفیق خدمت حاصل است خدای را سپاسگزاریم.

از این که با کرامت طبع بی بدیل و لطف و احسان بی نظیر ، مراتب مودت و محبت خود را با ارسال پیام تبریک  نسبت به شورای سلامی و شهرداری اردل صمیمانه بیان داشتید به رسم ادب و ارادت متقابل ، تشکر می نمایم.

به امید به اینکه در پرتو عنایت خاصه حضرت حق ، اهداف متعالی رابا همفکری ، همسویی ،  تعامل ، تفاهم و تبادل آرا و نظرات و تجربیات سازنده و ارزنده محقق گردد.

 

با احترام و عرض سپاس بیکران

شورای اسلامی و شهردار شهر اردل

آگهی مزایده

نوشته شده توسط منتشر شده در اخبار شهرداری

مزایده جایگاه cng شهرداری اردل

photo 2017 01 08 23 35 31

 

تشکیل تیم فوتسال شهرداری اردل

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردل تیم فوتسال شهرداری اردل با حضور کارکنان شهرداری اردل تشکیل و تمرینات خود را از تاریخ 1395/10/16 آغاز نموده و خود را جهت حضور در مسابقات جام دهه ی فجر ادارات آماده می کند . همچنین کلیه اعضای تیم بابت حمایت و همکاری لازم شهردار محترم جناب آقای مصطفی رئیسی در راستای تشکیل تیم و برنامه ریزی های انجام شده کمال تقدیر و تشکر را داشته اند .

jj

صفحه6 از15

آخرین ویژه

اطلاعات تماس

تلفن : 03834342021

فاکس :03834342493

ایمیل:Info@ardal-sh.ir  

نشانی :چهارمحال و بختیاری - شهرستان اردل - خیابان شهرداری

حالت های رنگی