اخبار شهرداری

اخبار شهرداری (216)

اخبار شهرداری اردل

با وعد ه هاي مسئولين استخر شناي شهر اردل بعد از 8 سال به خط پايان خود نزديک مي شود.

به گزارش جهانبین نیوز، استخر شنا نيمه کاره شهر اردل در سال ۸۶ کلنگ زني شد و در سال ۸۸ شروع به کار کردند اما هنوز نيمه کار ماند واين امر موجب نارضايتي ورزشکارن و اهالي شهر اردل گرديد.

در اين خصوص صبح امروز خبر نگار هفت چشمه جهت پيگيري مشکلات جوانان ورزشي اين شهرستان گفت و گويي با عباس رئيسي رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان اردل داشتند.

عباس رئيسي اظهارکرد:شنا ورزشي پايه و سفارش شده در دين اسلام است که بايد براي ترويج آن از تمام ابزارهاي لازم استفاده کرد و وجود آن در هر شهري امري ضروري است.

رئيسي با بيان اينکه به اين ورزش بايد اهميت زيادي داده شود افزود: استخر شناي اردل تا دهه فجر امسال به بهره برداري مي رسد و طبق پيگيري هايي که صورت گرفته روند اجرايي استخر به حالت عادي برگشته و هم اکنون پروژه فعال است.

وي در پايان گفت: در حال حاضر بيش از ۹۰ درصد عمليات اجرايي استخر شناي اردل انجام شده و ۱۰ درصد باقي‌مانده نيز اعتباري بالغ ۴۰۰ ميليون تومان از بخش تملک دارايي اخذ شده که اميدواريم با تزريق اين اعتبارات،استخر شنا در دهه فجر امسال به بهره برداري برسد.

 

کارگروه حیوانات آسیب رسان با موضوع ارائه طریق جهت اتلاف سگهای ولگرد، امروز در محل فرمانداری شهرستان اردل با حضور اعضای این کارگروه تشیکل می شود.

دیروز صبح جلسه شورای اداری با حضور کلیه کارکنان واحدهای شهرداری به همراه صبحانه کاری در شهرداری اردل برگزار شد.

در این نشست، واحدهای شهرداری، گزارش عملکرد ماهیانه (آذرماه) واحد مربوطه خود را به سمع و نظر شهردار و همکاران خود رساندند.

این جلسه که 4 ساعت به طول انجامید، مسائل داخل و خارج شهرداری مورد بررسی قرار گرفت و کارکنان به ارائه برنامه ها، پیشنهادات و مشکلات خود در زمینه های مختلف پرداختند.

در نهایت نیز شهردار با جمعبندی مباحث مطرح شده در جلسه، گزارش مختصری از فعالیتها و اقدامات انجام شده در 5 ماهه اخیر شهرداری ارائه کردند. این جلسه اولین جلسه شورای اداری بعد از اعطای رسمی حکم شهردار به آقای رئیسی بود.

Picture 429

شهرداری اردل دیروز طی مراسمی از زحمات و تلاشهای آقای فیض اله طاهری به عنوان شهردار سابق تجلیل و آقای مصطفی رئیسی اردلی را به سمت شهردار این شهر منصوب کرد.

صفحه16 از16

آخرین ویژه

اطلاعات تماس

تلفن : 03834342021

فاکس :03834342493

ایمیل:Info@ardal-sh.ir  

نشانی :چهارمحال و بختیاری - شهرستان اردل - خیابان شهرداری

حالت های رنگی