سرتیتر خبرها ..
سخن شهردار - یکشنبه, 12 آذر 1396 00:55
پیام شهرداراردل - جمعه, 24 ارديبهشت 1395 17:00
جوابیه - دوشنبه, 08 آبان 1396 01:02
اعضای شورای اسلامی شهر - شنبه, 24 آبان 1393 21:48
اخبار شهرداری

اخبار شهرداری (208)

اخبار شهرداری اردل

مدير کميته امداد امام خميني(ره) شهرستان اردل از پرداخت 200 ميليون ريال کمک هزينه جهيزيه به نوعروسان تحت حمايت اين نهاد خبر داد.

نصرت الله موسايي مديرکميته امداد امام خميني (ره) شهرستان اردل در گفت و گو با خبر نگارهفت چشمه از پرداخت کمک هزينه جهيزيه به نوعروسان تحت حمايت اين نهاد خبرداد و افزود:به تعداد19نوعروس از خانواده هاي تحت حمايت اين نهاد کمک هزينه جهيزيه پرداخت شد.
موسايي افزود : براي اين تعداد مبلغي بالغ بر 200 ميليون ريال پرداخت شد.
وي گفت : فرماندار اردل و بخشدار ميانکوه در هفته قبل از10خانواده يتيم بازديد کردند و و در اين بازديد سبدهاي کالاي پيش بيني شده به خانواده هاي يتيم اهداء شد.

ازدواج

سرانجام کشتارگاه اردل

نوشته شده توسط منتشر شده در اخبار شهرداری

شهردار ارل در کارگروه سلامت و امنیت غذایی که روز چهارشنبه در محل فرمانداری ارل تشکیل شد از تجهیز کشتارگاه اردل به صورت مقطعی و در حد کوره لاشه سوز، نصب آبگرمکن و لوله کشی آب گرم، نصب جعبه کمکهای اولیه و دفتر اداری متصدی کشتارگاه خبر داد. آقای رئیسی افزود: ادامه کار کشتارگاه  با توجه به هزینه های نگهداری آن از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه نیست و این در حالیست که قانونگذار نیز مدیریت کشتارگاه را جزء وظایف شهرداریها پیش بینی ننموده است. شهردار اردل درخواست تمرکز کشتار شهر اردل و کاج یا شهرستان را در یک نقطه داشته که هم توجیه اقتصادی داشته باشد و هم در بحث سلامت تهیه و ذبح و توزیع گوشت نظارت کامل انجام گیرد.

با پیگری و تلاشهای استاندار، مدیر کل ستاد بحران استان و مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یک دستگاه ماشین آتش نشانی نیمه سنگین به شهرداری اردل واگذار و تحویل شد. شهردار اردل با اعلام این خبر ضمن قدردانی از پیگیریهای آقای فرهادی و رئیسی تصریح کرد: بحمدالله  با انجام این اقدام ساختمان آتش نشانی شهرداری مستقل و زمینه اشتغال 2 نیروی آتش نشان در این جایگاه فراهم شد. 

با پیگری و تلاشهای مدیر کل ستاد بحران استان و مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یک دستگاه ماشین آتش نشانی نیمه سنگین به شهرداری اردل واگذار و تحویل شد. شهردار اردل با اعلام این خبر ضمن قدردانی از پیگیریهای آقای فرهادی و رئیسی تصریح کرد: بحمدالله  با انجام این اقدام ساختمان آتش نشانی شهرداری مستقل و زمینه اشتغال 2 نیروی آتش نشان در این جایگاه فراهم شد. 

نامگذاری معابر شهر اردل

نوشته شده توسط منتشر شده در اخبار شهرداری

جلسه "شورای نامگذاری" با حضور شهردار، مسئول خدمات شهری، مسئول فنی و شهرسازی شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر  در محل شهرداری اردل برگزار شد.  در این جلسه پس از ساعتها بحث و تبادل نظر، نامگذاری کلیه معابر شهر انجام و مصوب شد عملیات خرید و نصب تابلوها با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال انجام گیرد.

عوارضات پیشنهادی 94

نوشته شده توسط منتشر شده در اخبار شهرداری

عوارضات پیشنهادی سال 1394 شهرداری اردل دیروز در جلسه  با حضور اعضا شورای اسلامی شهر مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

با وعد ه هاي مسئولين استخر شناي شهر اردل بعد از 8 سال به خط پايان خود نزديک مي شود.

به گزارش جهانبین نیوز، استخر شنا نيمه کاره شهر اردل در سال ۸۶ کلنگ زني شد و در سال ۸۸ شروع به کار کردند اما هنوز نيمه کار ماند واين امر موجب نارضايتي ورزشکارن و اهالي شهر اردل گرديد.

در اين خصوص صبح امروز خبر نگار هفت چشمه جهت پيگيري مشکلات جوانان ورزشي اين شهرستان گفت و گويي با عباس رئيسي رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان اردل داشتند.

عباس رئيسي اظهارکرد:شنا ورزشي پايه و سفارش شده در دين اسلام است که بايد براي ترويج آن از تمام ابزارهاي لازم استفاده کرد و وجود آن در هر شهري امري ضروري است.

رئيسي با بيان اينکه به اين ورزش بايد اهميت زيادي داده شود افزود: استخر شناي اردل تا دهه فجر امسال به بهره برداري مي رسد و طبق پيگيري هايي که صورت گرفته روند اجرايي استخر به حالت عادي برگشته و هم اکنون پروژه فعال است.

وي در پايان گفت: در حال حاضر بيش از ۹۰ درصد عمليات اجرايي استخر شناي اردل انجام شده و ۱۰ درصد باقي‌مانده نيز اعتباري بالغ ۴۰۰ ميليون تومان از بخش تملک دارايي اخذ شده که اميدواريم با تزريق اين اعتبارات،استخر شنا در دهه فجر امسال به بهره برداري برسد.

 

کارگروه حیوانات آسیب رسان با موضوع ارائه طریق جهت اتلاف سگهای ولگرد، امروز در محل فرمانداری شهرستان اردل با حضور اعضای این کارگروه تشیکل می شود.

دیروز صبح جلسه شورای اداری با حضور کلیه کارکنان واحدهای شهرداری به همراه صبحانه کاری در شهرداری اردل برگزار شد.

در این نشست، واحدهای شهرداری، گزارش عملکرد ماهیانه (آذرماه) واحد مربوطه خود را به سمع و نظر شهردار و همکاران خود رساندند.

این جلسه که 4 ساعت به طول انجامید، مسائل داخل و خارج شهرداری مورد بررسی قرار گرفت و کارکنان به ارائه برنامه ها، پیشنهادات و مشکلات خود در زمینه های مختلف پرداختند.

در نهایت نیز شهردار با جمعبندی مباحث مطرح شده در جلسه، گزارش مختصری از فعالیتها و اقدامات انجام شده در 5 ماهه اخیر شهرداری ارائه کردند. این جلسه اولین جلسه شورای اداری بعد از اعطای رسمی حکم شهردار به آقای رئیسی بود.

Picture 429

صفحه15 از15

آخرین ویژه

اطلاعات تماس

تلفن : 03834342021

فاکس :03834342493

ایمیل:Info@ardal-sh.ir  

نشانی :چهارمحال و بختیاری - شهرستان اردل - خیابان شهرداری

حالت های رنگی