اخبار شهرداری

اخبار شهرداری (226)

اخبار شهرداری اردل

حضور شهردار در جلسه اقتصاد مقاومتی شهرستان اردل

✅ جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان اردل به ریاست محمد نوذری فرماندار شهرستان اردل و با حضور دکتر وفایی ریاست سازمان برنامه و بودجه استان و همچنین شهردار شهر اردل آقای مصطفی رئیسی و اعضاء کارگروه ستاد اقتصاد مقاومتی تشکیل شد.

✅ دستور جلسه :

بیانیه شهردار در رابطه با خبر سایت هفت چشمه

شهردار اردل در خصوص ترمیم  ترانشه ها و لکه گیری معابر سطح شهر غیر استاندارد بودن کار در برآمدگی آسفالت خبر درج شده در سایت هفت چشمه ضمن فرمودند شهرداریاز انجا که بالغ بر 60 هکتار معبر در شهر وجودداردکه بالای هشتاد درصد ان آسفالت می باشد وترمیم و روکش آسفالت جدید بعداز اجرای فاضلاب انجام خواهد شد وبیست درصد باقیمانده نیز در سال 96 اسفالت خواهد شد انتظارهست همشهریان محترم در حفظ ونگهداری از هرگونه حفاری بدون مجوز  واقدامی که منجر به خسارت به تاسیسات شهری شود خودداری ودر صورت مشاهده با خدمتگذاران خود در شهرداری گزارش دهند
امروز در شهرها مردم باید بهای خدمات دریافتی رو پرداخت نمایند ونرم متوسط کشوری سرانه یک میلیون تومان است که در اردل سالیانه یکصد هزار تومان در خوشبینانه ترین حالت پرداخت می شود.

ازطرفی اعتبارات قطره چکانی دولت انتظارات به حق یک شهروند را نه در اردل نه درهیچ جای کشور براورده نخواهد کرد.بخصوص در بحث شهرسازی و آبادانی هرشهری صرفا بدست همان مردم انجام گرفته و میگیرد ولاغیرزمانی ما شهری آباد داریم که رونق اقتصادی داشته باشد وشهرپویایی محسوب گردد چهره اصلی شهر را  ساختمانهای  موجو د و نماها نشان میدهد در اردل بالای هشتاد درصد مغازه ها بدون مجوز و تبدیل ساختمانهای مسکونی طرح زلزله به تجاری بوده و فاقد هرگونه نما و زیبایی  می باشد.

اردل امروز نیازمند فرهنگ کا ر به جای فرهنگ سیاسی ،اجتماعی ،و .... می باشد تنها راه نجات از این وضعیت اقتصادی و منزوی کار است و کاربرای من همیشع سواله
چرا امروز در هر موضوع ومبحثی که وارد شویم معضل داریم مشگل داریم محرومیت داریم  ؟
چرا ما به جای شناسایی مشکلات و ارایه راهکار جهت توسعه شهر بدنبال مقصریم ؟
هرکسی بدون درنظرگرفتن جایگاه ادرای از لحاظ شخصی چه کاری برای شهرش انجام داده که امروز ازدیگران مطالبه گری می کند ؟
وهزاران سوال دیگرکه اگه کسی بتونه جوابشونه بده ممنون میشم اتحاد در بین ما چه جایگاهی دارد؟

تولیدبعنوان زیربنای اقتصاده تولیدات اردل چیه ؟

                                                  صنعت ،کشاورزی،بهداشت ودرمان ،

 

 

 

555

 

به اطلاع کلیه شهروندان محترم میرساند شهرداری اردل در راستای ایجاد منابع درآمدی پایدار و بهبود کیفیت خدمات اقدام به خرید و راه اندازی خط تولید قطعات بتنی و بچینگ پلانت (بتن آماده) نموده.

خدمات قابل ارائه :

                  ا. فروش سنگ فرش

                  2. فروش بلوک دیواری

                  3. فروش سنگ جداول

                  4. فروش بتن آماده استاندارد در محل کار

جلسه شهرداری اردل بااداره تعاون،کارورفاه اجتماعی

 

در مورخه 95/10/14 جلسه ای با حضور مدیر کل محترم اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان جناب آقای مهندس جزایری و معاونت تعاون آقای کیانی و اعضای شورای اسلامی شهر اردل و شهردار در محل دفتر شهردار تشکیل و در خصوص احداث ساختمان ،تبدیل نمایندگی به اداره کار،ایجاد مکانهای تفریحی ،ورزشی جهت کارگران بیمه شده مباحثی مطرح و اتخاذ تنظیم شده و شورای اسلامی شهر و شهرداری جهت انجام طرح های فوق آمادگی همکاری خود را با اداره تعاون، کارو رفاه اجتماعی اعلام نموده اند .

 

 

دوره آموزشی اعضای ستاد بحران شهرستان اردل95

شهردار اردل ضمن حضور در گارگاه آموزش و تمرین ستاد مدیریت بحران که در آبانماه 95 در استان برگزار شده از معاونت محترم امور عمرانی استاندار جناب آقای مهندس امیدی و مدیرکل محترم مدیریت بحران استان جناب آقای فرهادی به پاس زحمات ارزنده و برگزاری دوره آموزشی که اولین بار در استان برگزار شده تقدیر و تشکر نموده و افزوده دوره آموزشی بسیار تاثیر گذار و مثبت بوده و مطالب و تجربیات ارزنده ای توسط اساتید ارائه شده.

 

 

 

 

دیدار مدیر کل امور مالیاتی استان با شهردار شهر اردل

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری شهر اردل: درروز سه شنبه مورخ 95/09/23 در جلسه فوق العاده نشت شهردار ،معاونت و اعضای شورای شهراردل با مدیرکل محترم اداره دارایی جناب آقای بیگلری معاونت جناب آقای امیری و مدیر اداره دارایی شهرستان جناب آقای سلطانی در محل شهرداری اردل دیدار کردند.

در این دیدار در خصوص ارزش افزوده شهرستان و همچنین ارزش افزوده کارون4 در خصوص نامگزار خیابان منتهی به اداره اقتصاد ودارایی بنام خیابان مالیات در راستای گسترش و اشاعه فرهنگ مالیاتی بحث و تبادل نظر گردید.

شهردارشهر اردل ضمن خیر مقدم و خوش آمدگویی در خصوص انجام مکاتبات لازم جهت اصلاح روند توزیع مالیاتی یاسهمیه خاص و مناطق محروم کمتر برخوردار شهرستان اردل بدلیل فاقد صنعت بودن و عدم پویایی لازم در راستای تقویت بنیه مالی شهرداری و نگاه به شهرستان را با دید مساعد خواستار شد.                          

درخصوص آسفالت معابرمازه گلی شهراردل موضوع درخواست اهالی در سایت www.haftcheshme.comمورخ تاریخ 95/09/14

 

Picture1

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردل ، پس از اینکه برخی از شهروندان در خصوص آسفالت خیابانهای مازه گلی ابراز گلایه کردند، شهرداری اردل با هدف ارتقاء سطح کمي و کيفي خدمات، تامين رفاه، آسايش و جلب رضايت شهروندان و همچنين جلوگيري از آب گرفتگي معابر، عملیات لکه گیری آسفالت معابر رادراولویت اول انجام داده..
آقای مصطفی رئیسی شهردار شهر اردل ضمن اعلام این خبر با بیان این که روند اجرای فعالیت های عمرانی با رویکرد تحقق اهداف مدیریت شهری در راستای ایجاد رفاه عمومی و جلب رضایتمندی شهروندان است گفت: در اجرای طرح تفکیکی اراضی مذکور آماده سازی معابر شامل زیرسازی ،جداول،آسفالت  بعهده ی مالکین می باشد یا باید هزینه اجرایی را به شهرداری پرداخت نمایند که هیچ یک انجام نگرفته ولی شهرداری بابت اجرا جداول هزینه مربوط را تحت عنوان هزینه آماده سازی دریافت و تعهدات خود را اجرایی نمودو مازاد بر تعهد خود نسبت به اجرای عملیات زیرسازی اقدام نموده علهذا اجرای آسفالت می بایست در اجرای سیاست های بودجه سال 95 با مشارکت حداکثری شهروندان انجام می گرفت که در این خصوص استقبال نشده و تأخیر در اجرا از طرف شهرداری نیز به دلیل ابهام در اجرا یا عدم اجرای سیستم فاضلاب شهری و جلوگیری از دوباره کاری بوده ولی شهرداری در سال96 اعتبار لازم را پیش بینی و با مشارکت شهروندان اقدام به آسفالت خواهد نمود..

به گزارش روابط عمومی شهرداری  شهر اردل :

 آقای رئیسی واحد خدمات شهری شهرداری اردل از آغاز عملیات اصلاح معابر سطح شهر که با زیر سازی وآسفالت خیابانها و کوچه ها خبر داد و اعتبار آنرا بالغ بر 1 میلیارد ریال عنوان کرد.

وی همچنین با اشاره به اصلاح جداول و کانال کشی های سطح شهر گفت: اصلاح و یا جدول بندی  خیابانها و معابر سطح شهر اردل  از دیگر اقدامات شهرداری در طول دو ماه گذشته بوده و در حال حاضر نیز جدول بندی قسمتی از خیابان مطهری شمالی  و تعویض جداول فرسوده خیابان امام(ره) و خیابان باهنر، به منظور ایجاد بستری مناسب جهت داشتن شهری زیبا با چشم انداز مطلوب بصری و تسهیل در رفت و آمد شهروندان و استفاده کنندگان از مسیر توسط شهرداری اردل در مرحله اجرا می باشد.

 

 


 

شهردار اردل از در دست مطالعه و اجرا بودن پروژه راه اندازی ایستگاه مرکزی بتن (بچینگ پلانت) خبر داده و افزودند این مهم در راستای اجرایی نمودن مبحث 9 مقررات ملی ساختمان جهت ساخت و سازها سطح شهر حائز اهمیت و همچنین یک منبع درآمدی پایدار برای شهرداری محسوب می گردد و در ادامه افزودند این چهارمین منبع درآمدی شهرداری می باشد که در 2 سال گذشته راه اندازی می گردد و به نوعی مکمل هم و نیاز شهر می باشند .

کارخانه آسفالت

Untitle36d

کارخانه سنگ شکن

Untit2led

خط تولید قطعات بتنی

Untitled

 

و بچینگ پلانت از کارهایی هستند که تامین کننده ی نیاز مصالح و پروژه های شهرداری ها می باشد و هم بصورت زنجیره ای مصالح اولیه خود را نیز تامین می کنند.

 

index

آگهی خرید بچینگ پلانت

 

شهرداری اردل در نظر دارد یک دستگاه بچینگ پلانت با ظرفیت تولید 20 متر مکعب بتن تر و خشک در ساعت را از طریق شرکت های تولید کننده خریداری نماید لذا تولید کنندگان می توانند لیست مشخصات دستگاه و قیمت های خود را تا تاریخ 95/09/25 از طریق پست  به شهرداری اردل ارسال و یا به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ایمیل نمایند. این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید">

صفحه8 از17

آخرین ویژه

اطلاعات تماس

تلفن : 03834342021

فاکس :03834342493

ایمیل:Info@ardal-sh.ir  

نشانی :چهارمحال و بختیاری - شهرستان اردل - خیابان شهرداری

حالت های رنگی