اخبار شهرداری

اخبار شهرداری (216)

اخبار شهرداری اردل

فرماندهان و اعضای نیروی انتظامی شهرستان اردل با پرسنل آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر اردل دیدار نمودند.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردل ، جمعی از فرماندهان و اعضای نیروی انتظامی شهرستان اردل با پرسنل آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر اردل دیدار نمودند.

علی سپهوند شهادت تعدادی از آتش‌نشانان حادثه پلاسکو را تسلیت گفت و اظهار کرد: لازم است ساختمان‌های فرسوده ایمن شوند تا دیگر شاهد بروز چنین اتفاقاتی نباشیم و در این راستا باید به صاحبان املاک فرسوده اخطار داده شود.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اردل هماهنگی و آماده باش نیروهای آتش‌نشانی و نیروهای انتظامی را از موارد مهم در مواقع حساس دانست و افزود: نیروی انتظامی خواستار تعامل بین نیروی انتظامی و آتش‌نشانی مانند گذشته شد.

 

 

IMG 7217

 

IMG 7134 Copy

 

 

شهر را شهروندان خواهند ساخت

  به گزارش روابط عمومی شهرداری اردل به نقل از اهالی شریف و شهید پرور اردل که در سایت هفت چشمه پیام تشکراز شورای اسلامی و شهردار شهر اردل  را منتشر کردند، شهردار و شورای اسلامی شهر اردل بیانیه ای را صادر نمودند که متن بیانیه به شرح ذیل است : 

شهروندان گرامی شهر اردل باور داریم که با همراهی و مشارکت آگاهانه شما می شود که بر تمام سختی ها و مشکلات فائق آمد و باور کنید که در راه رفع مشکلات فراروی شما لحظه ای از تلاش شبانه روزی دریغ نخواهیم کرد چرا که شهر درخور و شایسته شما باید سرشار از طراوت ، آرامش  و آسایش بوده و برای ساختن اردلی زیباتر ازهیچ کوششی فرو گذار نخواهد شد. از این که عنایات  ، لطف بندگان شامل و توفیق خدمت حاصل است خدای را سپاسگزاریم.

از این که با کرامت طبع بی بدیل و لطف و احسان بی نظیر ، مراتب مودت و محبت خود را با ارسال پیام تبریک  نسبت به شورای سلامی و شهرداری اردل صمیمانه بیان داشتید به رسم ادب و ارادت متقابل ، تشکر می نمایم.

به امید به اینکه در پرتو عنایت خاصه حضرت حق ، اهداف متعالی رابا همفکری ، همسویی ،  تعامل ، تفاهم و تبادل آرا و نظرات و تجربیات سازنده و ارزنده محقق گردد.

 

با احترام و عرض سپاس بیکران

شورای اسلامی و شهردار شهر اردل

آگهی مزایده

نوشته شده توسط منتشر شده در اخبار شهرداری

مزایده جایگاه cng شهرداری اردل

photo 2017 01 08 23 35 31

 

تشکیل تیم فوتسال شهرداری اردل

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردل تیم فوتسال شهرداری اردل با حضور کارکنان شهرداری اردل تشکیل و تمرینات خود را از تاریخ 1395/10/16 آغاز نموده و خود را جهت حضور در مسابقات جام دهه ی فجر ادارات آماده می کند . همچنین کلیه اعضای تیم بابت حمایت و همکاری لازم شهردار محترم جناب آقای مصطفی رئیسی در راستای تشکیل تیم و برنامه ریزی های انجام شده کمال تقدیر و تشکر را داشته اند .

jj

حضور شهردار در جلسه اقتصاد مقاومتی شهرستان اردل

✅ جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان اردل به ریاست محمد نوذری فرماندار شهرستان اردل و با حضور دکتر وفایی ریاست سازمان برنامه و بودجه استان و همچنین شهردار شهر اردل آقای مصطفی رئیسی و اعضاء کارگروه ستاد اقتصاد مقاومتی تشکیل شد.

✅ دستور جلسه :

بیانیه شهردار در رابطه با خبر سایت هفت چشمه

شهردار اردل در خصوص ترمیم  ترانشه ها و لکه گیری معابر سطح شهر غیر استاندارد بودن کار در برآمدگی آسفالت خبر درج شده در سایت هفت چشمه ضمن فرمودند شهرداریاز انجا که بالغ بر 60 هکتار معبر در شهر وجودداردکه بالای هشتاد درصد ان آسفالت می باشد وترمیم و روکش آسفالت جدید بعداز اجرای فاضلاب انجام خواهد شد وبیست درصد باقیمانده نیز در سال 96 اسفالت خواهد شد انتظارهست همشهریان محترم در حفظ ونگهداری از هرگونه حفاری بدون مجوز  واقدامی که منجر به خسارت به تاسیسات شهری شود خودداری ودر صورت مشاهده با خدمتگذاران خود در شهرداری گزارش دهند
امروز در شهرها مردم باید بهای خدمات دریافتی رو پرداخت نمایند ونرم متوسط کشوری سرانه یک میلیون تومان است که در اردل سالیانه یکصد هزار تومان در خوشبینانه ترین حالت پرداخت می شود.

ازطرفی اعتبارات قطره چکانی دولت انتظارات به حق یک شهروند را نه در اردل نه درهیچ جای کشور براورده نخواهد کرد.بخصوص در بحث شهرسازی و آبادانی هرشهری صرفا بدست همان مردم انجام گرفته و میگیرد ولاغیرزمانی ما شهری آباد داریم که رونق اقتصادی داشته باشد وشهرپویایی محسوب گردد چهره اصلی شهر را  ساختمانهای  موجو د و نماها نشان میدهد در اردل بالای هشتاد درصد مغازه ها بدون مجوز و تبدیل ساختمانهای مسکونی طرح زلزله به تجاری بوده و فاقد هرگونه نما و زیبایی  می باشد.

اردل امروز نیازمند فرهنگ کا ر به جای فرهنگ سیاسی ،اجتماعی ،و .... می باشد تنها راه نجات از این وضعیت اقتصادی و منزوی کار است و کاربرای من همیشع سواله
چرا امروز در هر موضوع ومبحثی که وارد شویم معضل داریم مشگل داریم محرومیت داریم  ؟
چرا ما به جای شناسایی مشکلات و ارایه راهکار جهت توسعه شهر بدنبال مقصریم ؟
هرکسی بدون درنظرگرفتن جایگاه ادرای از لحاظ شخصی چه کاری برای شهرش انجام داده که امروز ازدیگران مطالبه گری می کند ؟
وهزاران سوال دیگرکه اگه کسی بتونه جوابشونه بده ممنون میشم اتحاد در بین ما چه جایگاهی دارد؟

تولیدبعنوان زیربنای اقتصاده تولیدات اردل چیه ؟

                                                  صنعت ،کشاورزی،بهداشت ودرمان ،

 

 

 

555

 

به اطلاع کلیه شهروندان محترم میرساند شهرداری اردل در راستای ایجاد منابع درآمدی پایدار و بهبود کیفیت خدمات اقدام به خرید و راه اندازی خط تولید قطعات بتنی و بچینگ پلانت (بتن آماده) نموده.

خدمات قابل ارائه :

                  ا. فروش سنگ فرش

                  2. فروش بلوک دیواری

                  3. فروش سنگ جداول

                  4. فروش بتن آماده استاندارد در محل کار

جلسه شهرداری اردل بااداره تعاون،کارورفاه اجتماعی

 

در مورخه 95/10/14 جلسه ای با حضور مدیر کل محترم اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان جناب آقای مهندس جزایری و معاونت تعاون آقای کیانی و اعضای شورای اسلامی شهر اردل و شهردار در محل دفتر شهردار تشکیل و در خصوص احداث ساختمان ،تبدیل نمایندگی به اداره کار،ایجاد مکانهای تفریحی ،ورزشی جهت کارگران بیمه شده مباحثی مطرح و اتخاذ تنظیم شده و شورای اسلامی شهر و شهرداری جهت انجام طرح های فوق آمادگی همکاری خود را با اداره تعاون، کارو رفاه اجتماعی اعلام نموده اند .

 

 

دوره آموزشی اعضای ستاد بحران شهرستان اردل95

شهردار اردل ضمن حضور در گارگاه آموزش و تمرین ستاد مدیریت بحران که در آبانماه 95 در استان برگزار شده از معاونت محترم امور عمرانی استاندار جناب آقای مهندس امیدی و مدیرکل محترم مدیریت بحران استان جناب آقای فرهادی به پاس زحمات ارزنده و برگزاری دوره آموزشی که اولین بار در استان برگزار شده تقدیر و تشکر نموده و افزوده دوره آموزشی بسیار تاثیر گذار و مثبت بوده و مطالب و تجربیات ارزنده ای توسط اساتید ارائه شده.

 

 

 

 

دیدار مدیر کل امور مالیاتی استان با شهردار شهر اردل

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری شهر اردل: درروز سه شنبه مورخ 95/09/23 در جلسه فوق العاده نشت شهردار ،معاونت و اعضای شورای شهراردل با مدیرکل محترم اداره دارایی جناب آقای بیگلری معاونت جناب آقای امیری و مدیر اداره دارایی شهرستان جناب آقای سلطانی در محل شهرداری اردل دیدار کردند.

در این دیدار در خصوص ارزش افزوده شهرستان و همچنین ارزش افزوده کارون4 در خصوص نامگزار خیابان منتهی به اداره اقتصاد ودارایی بنام خیابان مالیات در راستای گسترش و اشاعه فرهنگ مالیاتی بحث و تبادل نظر گردید.

شهردارشهر اردل ضمن خیر مقدم و خوش آمدگویی در خصوص انجام مکاتبات لازم جهت اصلاح روند توزیع مالیاتی یاسهمیه خاص و مناطق محروم کمتر برخوردار شهرستان اردل بدلیل فاقد صنعت بودن و عدم پویایی لازم در راستای تقویت بنیه مالی شهرداری و نگاه به شهرستان را با دید مساعد خواستار شد.                          

صفحه7 از16

آخرین ویژه

اطلاعات تماس

تلفن : 03834342021

فاکس :03834342493

ایمیل:Info@ardal-sh.ir  

نشانی :چهارمحال و بختیاری - شهرستان اردل - خیابان شهرداری

حالت های رنگی