اخبار شهرداری

اخبار شهرداری (216)

اخبار شهرداری اردل

تفریغ بودجه سال1394 شهرداری اردل

 

شهرداری اردل تفریغ بودجه 94 شهرداری اردل را به مبلغ سی و دومیلیارد ریال به شورای شهر ارسال و در صحن علنی شورا مطرح گردید .

از مزایای تفریغ بودجه میتوان به عملکرد مثبت شهرداری در سال 1393 بیان نمود و همچنین از میزان وصولی درآمد بخصوص کاخانه آسفالت به مبلغ 13 میلیارد خبر داده که در نوع خود بی نظیر بوده و همچنین در کسب و کارهای هزینه های جاری نسبت به هزینه های عمرانی بسیار حائز اهمیت بوده

 

 

 

photo 2016 06 12 01 17 25

photo 2016 06 12 01 17 40

دیدارشهردار و اعضای شورای شهر اردل  باریاست محترم اداره برق شهرستان اردل
 
شهردار اردل جناب آقای رئیسی و اعضای محترم شورای شهر اردل  باجناب آقای فرج الله آقائی رئیس اداره برق شهرستان  دیدار وگفتگو کردند.

دراین دیدار،شهردار و معاونت شهرداری و اعضای شورای شهرضمن بیان برخی از مشکلات روشنایی شهر  اززحمات این بزرگوار تقدیر وتشکر کردند.و در این خصوص  با اهداء لوح سپاس از زحمات این مقام مسئول تقدیر وقدردانی بعمل آمد.

photo 2016 06 11 21 42 13

photo 2016 06 11 21 42 32

photo 2016 06 11 21 42 37

 

اهداء لوح سپاس ازطرف شهرداری وشورای اسلامی به ریاست محترم تامین اجتماعی

 

شهردار محترم شهرستان اردل  جناب آقای رئیسی طی مراسمی از رایاست محترم تامین اجتماعی شهرستان اردل  قدردانی کرند. به گزارش روابط عمومی شهرداری اردل  در مراسمی با حضورشهردار و معاونت شهرداری و شورای اسلامی شهر اردل از جناب آقای رضا اکبری  تقدير و تشکر شد. در این مراسم با اهداء لوح سپاس  ازایشان تقدير به عمل آمد.

 

photo 2016 06 11 21 42 08

 

photo 2016 06 11 21 42 18

تسطیح پارک بوستان نماز جهت اجرای چمن کاری

 

مسئول واحد فضای سبز جناب آقای قاسمی ضمن تبریک بمناسبت ماه مبارک رمضان فرمودند  عملیات اجرای چمن کاری پارک بوستان نماز در ابتدابا اجرای سیستم لوله کشی و آبرسانی و همچنین خاک ریزی و تسطیح و ریگلاژ آن و همچنین تست سیستم آبیاری آماده بذرپاشی می باشد که انشاالله تا پایان خرداد ماه این مهم انجام خواهد گرفت.

 photo 2016 06 07 02 40 05

 

photo 2016 06 07 02 40 01

 

photo 2016 06 07 02 39 55

 

 

 

 

 

 

جلسه شوراي آموزش و پروش شهرستان اردل

 

جلسه شوراي آموزش و پروش شهرستان اردل با حضور مدير کل آموزش و پرورش استان و مسئولين شهرستاني برگزار شد

که در این جلسه قربانعلي بهرامي مدير آموزش و پرورش شهرستان اردل در جلسه شوراي آموزش و پرورش اين شهرستان که با حضور بهروز اميدي مدير کل آموزش و پرورش استان چهار محال وبختياري و مسئولين شهرستاني  در سالن جلسات آموزش و پرورش شهرستان اردل بر گزار شد ضمن تبريک به مناسبت ماه مبارک رمضان با مهم ارزيابي کردن نقش آموزش و پرورش در مسايل زيربنايي کشور و همچنين اشاره به گستردگي مجموعه اين نهاد مقدس، گفت: بدون شک آموزش و پرورش پايه و اساس موفقيت يک کشور محسوب مي شود، بنابراين کمک به آموزش و پرورش کمک به آينده مملکت است.

بهرامي با اشاره به اهميت نقش تربيت در آموزش و پرورش اظهار کرد: علاوه بر اينکه نظام آموزشي ما بايد روز به روز به استاندارد هاي جهاني نزديک شود، مسائل پرورشي و شخصيتي دانش آموزان بايد مورد توجه قرار گيرد و بايد براي  تربيت دروني و خود سازي اين قشر آينده ساز کشور، برنامه دقيق داشته باشيم.

وي همچنين بر همکاري و مساعدت کليه مسئولين ادارات و دستگاههاي اجرايي با آموزش و پرورش شهرستان تاکيد کرد.

 

حضورشهرداروکارکنان شهرداری درمراسم ارتحال امام درمسجدابوالفضل اردل ونمازجمعه

 

 

 

 

پیام تسلیت شورای شهر اردل  به مناسبت سالگرد رحلت امام راحل

در بیست و هفتمین سالگرد ارتحال ملکوتی معلم و طبیب دلها در حالی به سوگ آن عزیز می نشینیم که به واسطه لطف بیکران الهی ، رهبری فرزانه و درس آموخته مکتب امام خمینی رضوان الله و تعالی علیه سکان هدایت و رهبری ملت آزاده ایران و مسلمانان جهان اسلام را بر عهده گرفته و در پرتو عنایات حضرت ولی عصر ارواحنا له الفدا به منزلگاه سعادت هدایت می کند.

قیام خونین 15 خرداد را که نقطه عطفی در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ایران محسوب می شود، گرامی داشته و پاسدار آرمانهای والای بنیان گذار انقلاب و خون پاک شهدا باشیم و تحت لوای فرامین مقام عظمای ولایت،برای اعتلای این نظام مقدس و سرافرازی ایران اسلامی تلاش کنیم.

شورای اسلامی شهر اردل سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام (ره) و قیام خونین 15 خرداد را بر ملت شریف ایران و علی الخصوص مردم شریف و شهید پرور انقلابی و تمامی عاشقان و رهروان ولایت تسلیت و تعزیت می گوید.

عکس

 

سم پاشی درختان معابرسطح شهراردل توسط واحد فضای سبزشهرداری اردل 

آقای قاسمی مسئول واحد فضای سبز شهرداری اردل  با اشاره به اینکه این عملیات  باهدف دفع آفات گياهي و حفظ و شادابي و سرسبزي درختان فضاي سبز صورت گرفته است افزود : عملیات سم پاشی درختان معابر سطح شهر از تاریخ  مورخ 95/03/07در حال انجام میباشد.

وی ضمن تشکر از همکاری شهروندان گرامی با این واحد اعلام  این آفتهابه وسیله مکیدن شیره نباتی می‌توانند از همه قسمت‌های گیاه تغذیه کنند و از ریشه تامیوه را مورد حمله و هجوم خود قرار دهند.
گفتني است سمپاشي به دليل وجود آفات انجام مي شود و فصل خاصي ندارد، سم مورد استفاده بسته به نوع آفت دارد.سمپاشي معمولا قبل از طلوع آفتاب انجام مي شود چون اثر سم با طلوع آفتاب از بين ميرود.

 

 

فرارسیدن سالروز رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین 15 خرداد بر تمامی هموطنان گرامی تسلیت باد.

 

شهردار اردل ضمن عرض تسلیت رحلت امام خمینی (ره) بیان داشتند : 14خرداد، سالروز ارتحال امام راحل و قیام خونین 15 خرداد را که نقطه عطفی در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ایران محسوب می گردد، گرامی داشته و  پاسدار آرمانهای والای بنیان گذار انقلاب و خون پاک شهدا باشیم و تحت لوای فرامین مقام عظمای ولایت، برای اعتلای این نظام مقدس و سرافرازی ایران اسلامی تلاش نمائیم.

وی با اشاره به برنامه ریزی برای جابجایی و اعزام زائر شهرستان  عنوان کرد: هماهنگی‌های لازم ازطریق ستاد ارتحال در شهرستان به مدیریت فرماندار محترم انجام ووظایف کلیه دستگاهها  برای اعزام زائران به مرقد مطهر امام خمینی (ره)ابلاغ گردید .

 3

پروژهای پیشنهادی جهت واگذاری به بخش های غیر دولتی ،دستگاه های اجرایی مرکزی ، سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری

 

a786836489dab4f04d53706ec376ba50 L

صفحه10 از16

آخرین ویژه

اطلاعات تماس

تلفن : 03834342021

فاکس :03834342493

ایمیل:Info@ardal-sh.ir  

نشانی :چهارمحال و بختیاری - شهرستان اردل - خیابان شهرداری

حالت های رنگی