اخبار شهرداری

اخبار شهرداری (216)

اخبار شهرداری اردل

دیدار اعضای محترم شورای اسلامی شهر اردل با اعضای کمسیون برنامه بودجه مجلس شورای اسلامی

 

در این جلسه پس از بازدید از بعضی از پروژه های در حال اجرای شهرستان در خصوص مسائل مهم شهرستان از جمله اضافه نمودن یک نماینده به حوزه انتخابیه ، پیگیری جاده اردل به دوپلان موسوم به گورمیزه ، فاضلاب شهراردل و همچنین پیگیری ابلاغ چارت سازمانی بیمارستان امام رضا اردل و اختصاص متخصصین سونوگرافی و رادیولوژی پرداخته شد

 

 

 

 

دیدار شهردار واعضای محترم  شورای اسلامی شهراردل و دکتر نصیری با معاون تخصصی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام

 

دیدار جناب آقای رئیسی شهردار واعضای محترم  شورای اسلامی شهراردل و دکتر نصیری با معاون تخصصی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام جناب آقای شریف اسدی و تشکر و قدردانی به پاس زحمات آقای اسدی در راستای توسعه استان و بالخص شهرستان اردل.

 

 

 

تصویب وام یک میلیارد تومانی شهرداری اردل

 

aiv

شهردار اردل در بازگشت از سفر چهار روزه از تهران از تصویب و ابلاغ انجام مراحل اخذ تسهیلات بانکی یک میلیارد تومانی شهرداری خبر داده و افزودند این وام در راستای ایجاد منابع درآمد پایدار و احداث کارگاه تولید قطعات بتنی تمام اتوماتیک در شهر اردل تقاضا شده که انشاالله بتوانیم بعد از دریافت و خرید و راه اندازی کارخانه ضمن اشتغال 5 نفر نیروی کار یک منبع جدید درآمدی نیز جهت شهرداری ایجاد نمائیم.

دیدار شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر اردل با جناب آقای رئیسی گل سفیدی

 

شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر اردل همراه با معتمدین شهر اردل در دیدار با جناب آقای رئیسی گل سفیدی معاونت محترم امور پیمانها و قراردادهای شرکت ساخت و توسعه زیربنایی حمل ونقل کشور  از احداث آزاد راه اصفهان به خوزستان از مسیر شهرکرد ،جونقان ،اردل ،رحیم آباد  وایذه خبر داده  که فاز صفر ویک انجام گرفته.

 

 

 

جلسه پیگیری سد بهشت آباد و فاضلاب اردل باحضور جناب آقای دکترکاظمی نماینده محترم مجلس و اعضای محترم  شورای اسلامی و شهردارمحترم شهر اردل  با معاون فنی مدیریت منابع آب ونیروی ایران و مجری سدبهشت آباد مهندس بزرگ زاده در تهران برگزار شد

 

 

جلسه شهرداران حوزه انتخابیه دکتر کاظمی نماینده محترم مجلس با معاونین سازمان شهرداریها ودهیاریهای کشور

جلسه شهرداران حوزه انتخابیه دکتر کاظمی نماینده محترم مجلس با معاونین سازمان شهرداریها ودهیاریهای کشور درخصوص مشکلات شهرداریهای حوزه در تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردل:  در این دیدارصمیمانه گزارشی از وضعیت و مشکلات مالی و اداری شهرداری ها توسط شهرداران محترم حوزه انتخابیه ارائه  گردید.ومدیر کل دفتر شهری و شوراهاهم در این خصوص گزارش مفصلی از وضعیت و کمبود اعتبار شهرداری های استان را بیان نمودند در پایان آقای خلیل راحت قائم مقام سازمان شهرداریها و دهیاریها ی کشورنسبت به راهکارهای درآمد زایی جهت شهرداریها مطالبی را بیان نمودند و اظهار داشتند با توجه به نامگذاری سال اقتصاد مقاومتی از طرف مقام معظم رهبری خواستار و اجرای اقتصاد مقاومتی توسط شهرداری ها شدند .

 

دیداراعضای محترم  شوراوشهردار محترم شهر اردل با معاونت محترم سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشور

 

photo 2016 07 17 21 52 19

 

دیدار اعضای شورای محترم  شهر و شهردار محترم شهر اردل  با معاونت محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور جناب آقای سید حمید پورمحمدی با حضور حاج شریف اسدی  
در این دیدار مباحثی مطرح شده که به شرح زیر می باشد :

  • اعتبار و شروع سد بهشت آباد
  • پمپاژ آب کشاورزی از  محل تلاقی. رودخانه کاج وبهشت آباد
  • سرعت بخشی و اعتبار به جاده گور میزه
  • اعتبار جهت شهرداری در پروژه های عمرانی
  • طرح گردشگری پارک دزپارت
  • طرح جداسازی آب شرب از فضای سبز
  • طرح قطره ای پارک دزپارت

تقدیم به خادمین مردم در شهرداری ها

 

 

 

 

photo 2016 05 29 00 49 44

 

رشد و آبادانی این کشور همواره در گرو تلاش آنانی است که در جهت پیشرفت همه جانبه این آب و خاک همت گمارده اند و در این راستا در حال فعالیت شبانه روزی هستند .

افتخار و اقتدار بی تلاش به دست نمی آید و سر بلندی بدون تدبیر و اندیشه میسر نخواهد شد. اکنون که ایران آباد اسلامی، با وجود دشمنی ها و تنگ نظری های شرق و غرب توانسته است با افتخار و اقتدار بر بلندای آبادانی و عزت قرار گیرد،نتیجه تلاش های شبانه روزی جهادگران و ایثار متخصصانی است که خالصانه به خلق خدمت نمودند و آسایش و رفاه هموطنان را بر آسایش و رفاه خویش مقدم شمردند.

۱۴تیرماه، روز شهرداری ها و دهیاری های کشور را بر تلاشگران این عرصه تبریک و تهنیت عرض می نمایم. امید که با الطاف الهی در راه خدمت به خلق، همواره موفق و مؤید باشید.

 

 

                                                                                                                  شهردار اردل

                                                                                                                   مصطفی رئیسی

 

گرد همائی شهرداران در مورخ95/04/10

 

شهردار اردل از حضور در گردهمائی شهرداران و بررسی مشکلات شهرداری ها با حضور مدیران و نمایندگان، منابع طبیعی ،امور آب ، جهاد کشاورزی و گردشگری خبر داده و افزودند مباحث مطرح شده پیرامون کشت گل محمدی در کلیه شهر ها وتامین  آب مورد نیاز و همچنین رفع مشکل مراحل انجام واگذار زمین ها بوده که در این راستا  شهرداری اردل در سال 94ضمن دریافت قرارداد 80 هکتار پارک دزپارت از کاشت5000اصل نهال گل محمدی در راستای طرح اقتصادمقاومتی در سال 95 خبر داده و افزودند در سالهای آینده نیز در نظر داریم مراحل توسعه  طرح را انجام دهیم . همچنین مدیر کل محترم دفتر امور شهری مباحثی را مطرح و راهکاری دراین خصوص ارائه گردید به نحوی که بتوان خدمات مطلوب و همچنین منابع در آمد جدید پایدار برای شهرداری ها ایجاد نمود .

 

صفحه9 از16

آخرین ویژه

اطلاعات تماس

تلفن : 03834342021

فاکس :03834342493

ایمیل:Info@ardal-sh.ir  

نشانی :چهارمحال و بختیاری - شهرستان اردل - خیابان شهرداری

حالت های رنگی