اخبار شهرداری

اخبار شهرداری (226)

اخبار شهرداری اردل

 ترمیم، تسطیح و آماده سازی بلوارهای سطح شهر

 

 IMG 5473

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردل مسئول فضای سبز شهرداری اردل جناب آقای قاسمی ضمن عرض تسلیت بمناسبت ایام محرم ،عاشورا و تاسوعای حسینی  درباره روند تکمیل و اصلاح پروژه چمن کاری بلوار شهید بهشتی  و باهنر گفت : پس از عملیات خاکریزی و تسطیح و ریگلاژعملیات واکاری ، اصلاح و ترمیم بلوارهای مذکور انجام گردید و عملیات بذر پاشی و آبیاری آن صورت گرفته است که چمن بلوارهای مورد نظر سبز گردیده و آماده بهره برداری است . و همچنین عملیات گل کاری گلهای زمستانه در بلوار شهید بهشتی و باهنر ظرف مدت دو هفته آتی بعد از ایم سوگواری عاشورا و تاسوعای حسینی انجام خواهد گرفت .

 

 خاک ریزی بلوارهای سطح شهر

واکاری، اصلاح و چمن کاری بلوار شهید بهشتی

 

چمن کاری بلوار باهنر

 

خط کشی معابر سطح شهر

 

 

عملیات خط کشی خیابانها و معابر شهر اردل  توسط شهرداری اردل انجام گرفت

 

جناب آقای رئیسی  معاون خدمات شهری شهرداری اردل با اشاره به وضعیت خط کشی سطح خیابان‌های شهراردل فرمودند : در آستانه بازگشایی مدارس و با توجه به افزایش تردد در سطح خیابان‌ها و همچنین  نیاز به خط کشی در خیابانها جهت سهولت در تردد عابرین پیاده و رعایت اصول قوانین راهنمایی و رانندگی خط کشی محوری توسط دستگاه های مکانیزه انجام گرفت .

 

 

اجرای پروژه  پارک بانوان بی بی مریم

.....................................................................................................................................................

 

بکارگیری پیمانکار جهت طراحی و اجرای نقاشی دیواری پارک بانوان بی بی مریم 

 

 به منظور ایجاد شادابی بر روی دیوار پارک بانوان نقاشی دیواری توسط شهرداری شهر اردل به اجرا در می آید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ، معاون خدمات شهری و فضای سبز  شهرداری با بیان این مطلب اظهار داشت: با توجه به اینکه اغلب  دیوارهای پارک ها در حالت نازیبا و غیر چشم نوازی قراردارد به دستور شهردارمحترم  شهر اردل اقدام  به ایجاد  اکیپی (پیمانکار )جهت رنگ آمیزی و نقاشی دیواری گردید.

 

آماده سازی پارک ، تسطیح ، ریگلاژ، شن ریزی و آسفالت پارک بانوان بی بی مریم

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردل به نقل از مسئولت خدمات شهری جناب آقای رئیسی فرمودند :با هدف ایجاد بستر مناسب  و ایمن عملیات تسطیح و رگلاژ پارک بانوان بی بی مریم  آغاز گردید.

 

 

 

پیام تبریک اعضای محترم شورای اسلامی و شهردار شهر اردل به ورزشکاران افتخار افرین
 
شهردار شهر اردل و  اعضای محترم شورای اسلامی شهر اردل  این شکوه و عظمت را به دوقولوهای عزیز  وتکواندو کاران بسيجي  قهرمانان شهرمان و همچنین به خانواده ی آنان ، جامعه ورزشی  و مردم عزیز تبریک گفته، پیروزی و سربلندی تمامی قهرمانان ورزشکار  را از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌کنیم.
 
 
مهدي و مبين رئيسي اردلي در مسابقات شناي (امدادي آزاد) سراسري زير18سال شرکت ملي گاز ايران سه مدال طلا و يک نقره کسب کردند.
 
5 d5gpi5p4 nfl
 
 

مسابقات شناي (امدادي آزاد) سراسري زير18سال شرکت ملي گاز ايران باحضور 32تيم از 28استان کشور در استخر 9دي اصفهان برگزار شد که مهدي رئيسي در شناي قورباغه، صاحب مدال طلا وپشت نقره ،و مبين رئيسي در شناي پروانه  صاحب مدال طلا و سينه طلا شدند و مجموعا اين دو قلوي ورزشکار اردلي سه مدال طلا و يک نقره را کسب نمودند.

 

 

تکواندو کاران بسيجي شهرستان اردل مقام اول تيمي در جشواره فرهنگي - ورزشي يادواره سرداران شهيد استان چهار محال وبختياري را کسب کردند و به مسابقات کشوري راه يافتند.

ورزش

که در اين مسابقات در وزن دوم سجاد ظفريان و در وزن چهارم احمد ظفري ودر وزن ششم  شاهرخ رحيم پور  که از بسيجيان پايگاه مقاومت بسيج شهدا شهر اردل بودند موفق به کسب مقام اول و راهيابي به مسابقات کشوري شدند و همچنين در وزن دوم مهدي ريسي وزن نهم مرتضي خسروي مقام هاي دوم را دريافت کردند و جواد احمدي در وزن دهم نيز مقام سوم را کسب نمود.

 

 

اهداء لوح سپاس از طرف اعضای محترم شورا و شهردار شهر اردل به ریاست محترم کتابخانه شهرستان اردل

باسمه تعالی

              "ویجزی الذین احسنوا بالحسنی"

مدیریت افتخار بزرگی است که پروردگار متعال آن را بر عهده­ی کسانی قرار داده که با عمل خالصانه­ی خویش در مسیر خشنودی و رضایت مردم گام بر می­دارد. (امام خامنه­ ای)

 برادر ارجمند جناب آقای انصاری

به شکرانه­ ی توفیق و به پاسداشت همت وثیق حضرت­عالی در مدیریت صادقانه، خالصانه و متواضعانه که حسن خلق، تعامل سازنده با همکاران، درک بالا  نسبت  به مسائل فرهنگی، خلاقیت، نوآوری، جدیت و قاطعیت در امور را دربر داشته است و شور شیرین خاطرات تلاشهای صادقانه­ی شما همواره  در این پست  در جای­جای آن اثر قدم­های پشتکار و همت شما بر آن موج می­زند به یادگار خواهد ماند و این باقیات صالحات چون چراغی فرا روی زندگی و آینده و فردای شما خواهد بود که "بقیة الله خیرٌ لکم"

 امیدواریم با توکل به خداوند منان و  توسل به اهل بیت عصمت و طهارت در همه عرصه­های زندگی مشحون از عطر خوش­نواز ولایت مطلقه فقیه باشید و به عنوان نیروی خدمتگزار برای تعالی جمهوری اسلامی ایران، گام­های مستحکم و مستمری را بردارید و عاقبت بخیری که آرزوی دیرینه همه انبیا و اولیا و صلحای ما بود قرین زندگی پرنورتان باشد.

 

تقدیر و تشکر اعضای محترم شورا و شهردار شهر اردل از ریاست محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری شهر اردل شورای محترم و شهردار شهر اردل  با ارسال لوح تقدیر از خدمات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  تجلیل نمود.

در قسمتی از این تقدیرنامه آمده است:

جناب آقای همتی ریاست محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اردل

بی شک تلاش های شما در مسیر اعتلای فرهنگی  که در جای جای ای شهر   اثر از قدم های استوار و همت بلندتان دارد، باقیات صالحاتی است که نزد پروردگار متعالی محفوظ می ماند. به پاس تمام دلسوزی ها و مجاهدت هایی که در عرصه فرهنگی داشته اید، از زحمات ارزنده جنابعالی تقدیر و تشکر می نمایم.

تقدیراز ریاست محترم منابع طبیعی شهرستان اردل جناب آقای بهمنی
 
شورای محترم شهر اردل با حضورجناب آقای رئیسی شهردار اردل با اهداء لوح تقدیر از جناب آقای بهمنی تشکر كردند.
قسمتي از متن تقدير نامه به شرح زير است:
از زحمات مداوم،تلاش ، جدیت و تعهد شما  سپاسگزاریم  باشد که باشید و تحت توجهات حضرت ولی عصر خدمتگزار ایران عزیزمان بمانید.
 
 
photo 2016 08 12 23 28 09

اهداء لوح سپاس ازطرف شهرداری وشورای اسلامی شهر اردل  به ریاست محترم اداره آموزش وپرورش 

شهردار اردل جناب آقای رئیسی و اعضای محترم شورای شهر اردل  باجناب آقای بهرامی  ریاست محترم  اداره آموزش و پرورش  شهرستان  دیدار وبه از ایشان تقدیر و تشکر کردند.

آنچه از بن جان می آید آن است که از صمیم قلب از همکاری صادقانه وکوشش خالصانه ی شما در راستای هدایت و ارشاد این نسل سرافراز، تقدیر و تبجیل نمایم و صمیمانه ترین سپاس های خود را به شما فرزانگان عاشقی که شمع وجود گرانقدر خویش را در طبق اخلاص نهاده و نهال نوپای امروز را به امید فردایی شکوفاتر با عصاره ی جان آبیاری می نمایید نثارتان کنم.

آرزومندم ؛ ذات اقدس احدیت شما خوبان را که درمسیر تحقق اهداف متعالی مکتب انسان ساز اسلام ،از جان مایه می گذارید در کنف الطاف خاصه ی خویش قرار دهد .

 

 

جشن با شکوهی به مناسبت دهه ی کرامت  و ولادت امام رضا (ع) روز شنبه مورخ 95/05/23 در پارک دزپارت برگزار شد.

 

این جشن با اجرای آیتم های متنوع از جمله تلاوت آیاتی از قرآن کریم،پخش سرود ملی،اجرای سرود دختران نوجوان شهرستان اردل ،سخنرانی جناب آقای رئیسی شهردار محترم،شعر خوانی استاد فیض الله طاهری  شاعر برجسته شهرستان، اجرای خوانندگی محلی توسط جناب آقای سیاوش فرهادی ، اهداء جوایزی دختران و پسرانی که با نام معصومه و رضا در جشن حضور داشتند ،اجرای نمایش گروه تاراز و همچنین طرح یک مسابقه و اهداء جوایزی به  بهترین صدای خواننده محلی،  به میزبانی شهرداری اردل و همکاری موسسه خیریه آبشار عاطفه ها برگزار گردید  .

در ادامه شهردار شهر اردل  ضمن تبریک دهه ی کرامت بیاناتی از شخصیت امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) و حجاب و عفاف دختران که نسل آینده ساز جامعه هستند صحبت کرد.

وی از رعایت قوانین و مقرارت که منجر به آرامش و حفظ نظم در جامعه و شهرمان خواهد شد سخنانی را بیان کرد.

در ادامه از مسئولینی که وقت گذاشتند و با قدوم سبزشان جشن ما را با شکوهتر کردند و کلیه کسانی که در این جشن با شکوه ما را یاری کردند تقدیر و تشکر کردند.

 

 

 

روز تجلیل از امامزادگان و بقاع متبرکه

 

images78

 

هنگامی که از زندگی خسته ای ، دلت از زندگی دنیایی می گیرد ، مشکلی داری ، به زیارت امامزاده می روی و با تمام وجود ، یاری طلب می کنی.

در هنگام گرفتاری امامزادگان را پناهگاهی برای خود می دانی ، به سراغ آنها می روی به راز و نیاز می پردازی و یقین دارای که به فریادت می رسند.

با رفتن به زیارت امامزادگان و با دعا و نیایش به آرامش می رسی به همین جهت اماکن متبرکه پناهگاهی برای دستیابی به آرامش است.

پنجم ذیقعده در تقویم به عنوان روز تجلیل از امامزادگان و بقاع متبرکه نامگذاری شده ، تکریم امامزادگان ابراز محبت به پیامبر اکرم (ص) است چرا که احترام به فرزندان رسول اکرم سلام الله علیها ، احترام به خود پیامبر است.

امامزادگان در پیشگاه خداوند به خاطر محبوبیت ، تقوا و معنویت صاحب قرب و منزلت رفیعی بوده و از جایگاه بالایی برخوردارند.

صفحه9 از17

آخرین ویژه

اطلاعات تماس

تلفن : 03834342021

فاکس :03834342493

ایمیل:Info@ardal-sh.ir  

نشانی :چهارمحال و بختیاری - شهرستان اردل - خیابان شهرداری

حالت های رنگی