رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت اردل: 1200 بافنده اردلی از خدمات بیمه تامین اجتماعی بهره‌مند هستند

  • یکشنبه, 14 دی 1393
  • نوشته شده توسط 
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت اردل گفت: در حال حاضر یک هزار و 200 بافنده فرش اردلی از خدمات بیمه تامین اجتماعی استفاده می‌کنند.

سعید محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد، اظهار کرد: در حال حاضر یک هزار و 200 بافنده فرش اردلی از خدمات بیمه تامین اجتماعی استفاده می‌کنند.

وی افزود: فرش تولیدی بافندگان شهرستان اردل از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و در واقع از نمونه فرش‌هایی است که مشتریان خاص خود را درمناطق مختلف کشور و خارج از کشور دارد.

محمدی بیان داشت: در حال حضر فرش تولید شده از سوی بافندگان این شهرستان در استان‌های تهران، اصفهان، شیراز همدان و از طریق اتحادیه مرکزی واقع در تهران به کشورهای اروپایی صادر می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت اردل گفت: فرش تولید شده در شهرستان اردل سالانه 150 میلیارد ریال برای کشور ارزآوری دارد که در تلاش برای افزایش میزان تولید در این شهرستان هستیم.

وی تصریح کرد: در این شهرستان افراد زیادی هستند که به بافندگی علاقه دارند و در این زمینه نیز توانایی‌های بالایی دارند که تا این لحظه یک هزار و 200 نفر آن‌ها موفق به استفاده از خدمات بیمه تامین اجتماعی شده‌اند.

محمدی تاکید کرد: بافندگی در این شهرستان از شغل‌های درآمدزا از سوی خانم‌ها است به نحوی که در واقع بسیاری از خانواده‌ها امرار معاش خود را از این طریق می‌گذرانند.

بافنده

767 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار شهرستان اردل
کد خبر: 356

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

آخرین ویژه

اطلاعات تماس

تلفن : 03834342021

فاکس :03834342493

ایمیل:Info@ardal-sh.ir  

نشانی :چهارمحال و بختیاری - شهرستان اردل - خیابان شهرداری

حالت های رنگی