مناطق آموزشی هفده گانه چهارمحال وبختیاری، قطب بندی شد

  • سه شنبه, 09 دی 1393
  • نوشته شده توسط 
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط

ابراهیم ایزدپناه، رئیس اداره آموزش متوسطه دوره دوم چهارمحال وبختیاری به خبرنگارخبرگزاری شبستان از شهرکرد گفت: به منظور هم‌اندیشی و هم‌افزایی تجارب آموزشی و پرورشی، مناطق آموزشی 17 گانه استان در چهار قطب مختلف طبقه بندی شدند.

وی افزود: این طرح در جلسه‌ روسای مناطق آموزشی استان مطرح شد و جدول قطب بندی این مناطق به آن ها ابلاغ شد.

ایزدپناه هدف از اجرای این قطب بندی را هم اندیشی و هم افزایی و تبادل تجربیات آموزشی بین مناطق آموزشی عنوان کرد و گفت: با اجرای این طرح مناطق آموزشی از توان های یکدیگر برای رسیدن به اهداف خود استفاده می نمایند.

وی با اشاره به فعالیت های هر قطب در سال تحصیلی، برگزاری جلسات دوره‌ای جهت هم‌اندیشی و هم‌افزایی تجارب آموزشی و پرورشی، بازدید‌های دوره‌ای در سطح رؤسا، معاونان، کارشناسان و مدیران مدارس از مدارس موفق و برترمناطق قطب، جلسات هم اندیشی با مسئولان استانی، ارائه نظرات و مشکلات مناطق آموشی قطب توسط یکی اعضای قطب در جلسات دوره‌ ای اداره کل، بررسی و تحلیل موضوعاتی نظیر تجزیه وتحلیل نتایج امتحانات سال گذشته، روش های تبصره 75، برنامه تعالی مدیریت مدرسه، توسعه متوازن، مسابقات و جشنواره‌‌ها مانند مسابقات آزمایشگاهی ورایانه و جشنواره روشهای تدریس جشنواره خوارمی، طر‌ح‌های کیفیت‌بخشی، نرخ گذر تحصیلی و... از مهمترین فعالیت های هر قطب به شمار می رود.

ایزدپناه تصریح کرد: ناحیه 1 و 2 شهرکرد، لاران، بن و سامان در قطب آموزشی یک، بروجن، گندمان، کیار، بلداجی در قطب آموزشی دو، لردگان، خانمیرزا، فلارد، عشایر و میانکوه در قطب آموزشی سه و فارسان، کوهرنگ و اردل در قطب آموزشی چهار طبقه بندی شده اند.

وی ادامه داد: دبیرخانه قطب آموزشی یک در ناحیه 1 شهرکرد، قطب آموزشی دو در بروجن، قطب آموزشی سه در لردگان و قطب آموزشی چهار در فارسان خواهد بود.

1426 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار شهرستان اردل
کد خبر: 337

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

آخرین ویژه

اطلاعات تماس

تلفن : 03834342021

فاکس :03834342493

ایمیل:Info@ardal-sh.ir  

نشانی :چهارمحال و بختیاری - شهرستان اردل - خیابان شهرداری

حالت های رنگی