مراسم تقدیر و معارفه شهردار اردل برگزار شد ...

  • پنج شنبه, 20 آذر 1393
  • نوشته شده توسط 
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط

شهرداری اردل دیروز طی مراسمی از زحمات و تلاشهای آقای فیض اله طاهری به عنوان شهردار سابق تجلیل و آقای مصطفی رئیسی اردلی را به سمت شهردار این شهر منصوب کرد.

 این مراسم با حضور مدیرکل دفتر امورشهری و شوراهای استانداری، امام جمعه، فرماندار، بخشدار، رؤسای ادارات، خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران و جمعی از شهروندان شهر اردل در سالن مهرگان این شهر برگزار شد.

 

درابتدا آقای منصور طاهری مقدم رئیس شورای اسلامی شهر اردل ضمن خیرمقدم به میهمانان و مدعوین به ارئه عملکرد شورای اسلامی شهر در بخشهای مختلف سلامت و بهداشت، کشاورزی، راه و جاده، فرهنگی، مسکن، امداد و نجات جاده ای، منابع طبیعی و گردشگری پرداختند و در ادامه ضمن تشکر از زحمات و تلاشهای آقای فیض اله طاهری، تکیه بر نیروی جوان و جوانگرایی، تبحر و تخصص، ایجاد انگیزه در نیروهای شهرداری و پرهیز از مسئله آزمون و خطا را از مهمترین مؤلفه های انتخاب آقای رئیسی به عنوان شهردار بیان کردند.

 

در ادامه این مراسم حجت الاسلام و المسلمین سلمانپور امام جمعه شهر اردل و آقای رئیسی مدیرکل دفتر امورشهری و شوراهای استانداری به ایراد سخن پرداختند همچنین شهردار سابق عملکرد 2ساله خود در شهرداری را بیان کردند.

آخرین سخنران جلسه هم آقای رئیسی شهردار جدید بودند که ضمن تشکر از حسن اعتماد اعضای شورای شهر به معرفی خود و سوابق اجرایی شان در شهرداری اردل پرداختند ایشان ایجاد منابع درآمدی پایدار برای شهردای و تقویت جاذبه های گردشگری و تبدیل شدن به قطب گردشگری را از مهمترین برنامه ها و اولویتهای خود عنوان کردند.

در انتهای مراسم با اهدای لوح سپاس و هدیه ای به رسم یادبود از زحمات آقای فیض اله طاهری تقدیر و حکم انتصاب شهردار جدید توسط مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری به آقای مصطفی رئیسی ابلاغ گردید.

زینب قربانی دشتکی

روابط عمومی شهرداری

2231 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار شهرداری
کد خبر: 324
پشتیبانی

شهرداری

وب سایت: www.ardal-sh.ir/

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

آخرین ویژه

اطلاعات تماس

تلفن : 03834342021

فاکس :03834342493

ایمیل:Info@ardal-sh.ir  

نشانی :چهارمحال و بختیاری - شهرستان اردل - خیابان شهرداری

حالت های رنگی